Transport drogowy

Specjalizujemy się w przewozach towarów sypkich oraz dóbr skonteneryzowanych na potrzeby wielu gałęzi przemysłu. Usługi transportu samochodowego są absolutnie niezbędne dla każdego zakładu, nawet jeśli posiada własną bocznice kolejową lub nabrzeże.

Dysponujemy flotą pojazdów ciężarowych wyposażonych w naczepy typu silos oraz 20′ podkontener.

Silosy drogowe

Nadwozia typu silos przeznaczone do przewozu towarów sypkich luzem. Mają pojemności od 43 do 70m3. Każdy z zestawów wyposażony jest w urządzenia do samodzielnego rozładunku towaru m.in. sprężarkę powietrza oraz zestaw przewodów i przyłączy. Standardowo rozładunek trwa około godziny i może zostać wykonany do niemal dowolnego zasobnika wskazanego przez odbiorcę (standardowo silos).
Tylko użycie silosów gwarantuje prawidłową ochronę towarów sypkich masowych podczas transportu.

Kontenery

Posiadane przez nas zestawy do transportu dwudziesto-stopowych morskich kontenerów, m. in. zbiornikowych, są zaprojektowane specjalnie tak, aby osiągnąć maksimum potencjału przewozowego.

Pewność i bezpieczeństwo

Jakość usługi oraz bezpieczeństwo Państwa transportu jest dla nas sprawą absolutnie priorytetową. Od 2005 roku wszystkie nasze zestawy wyposażone są w urządzenia do zdalnego monitoringu parametrów pracy oraz lokalizacji.