O Firmie

Nasza firma posiada siedzibę na terenie morskiego portu handlowego Gdynia i świadczy usługi w oparciu o bazę techniczno-eksploatacyjną tego portu, z możliwością podjęcia zadań logistycznych na terenie pozostałych portów, jak również innych terminali przeładunkowych na terenie kraju.

Obszar naszej działalności usługowej rozciąga się od zagranicznego nadawcy towaru do siedziby firmy polskiej w imporcie i od producenta polskiego do odbiorcy zagranicznego w eksporcie.

Działalność naszą prowadzimy profesjonalnie i w pełni samodzielnie, angażując klienta tylko do spraw, gdzie jego udział jest prawnie zastrzeżony. W kompleksie świadczonej usługi FORLINE występuje w imieniu zleceniodawcy przed organami państwowymi, instytucjami i podmiotami w sytuacjach wymaganych przepisami prawnymi regulującymi międzynarodowy obrót towarowy.

Historia firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe” FORLINE” -Spółka z o. o. jako podmiot gospodarczy jest sukcesorem innych spółek z o o, z których pierwsza została zarejestrowana w roku 1989. W roku 1992 rozpoczęło sprofilowaną działalność spedycyjną jako Agencja Spedycyjno-Celna ”WOC” -Spółka z o. o.

Pod obecną Firmą jest zarejestrowana od 1994 r i prowadzi działalność spedycyjno- transportową ładunków w kontenerach, drobnicy nieskonteneryzowanej i towarów masowych a także specjalizowane przewozy ładunków sypkich w samochodach -silosach.